Sitemize hoşgeldin, Ziyaretçi! - Sitemize şimdi üye olabilir, Zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz. Web sitemizde toplam 123 kategoride 2342 adet film ve 234242 yorum bulunuyor

Stronger 2017 Full izle – Pes Etme Türkçe Dublaj

İzlediğim biyografi filmlerinden en iyisi diyebilirim. Özel hayatında türlü türlü sıkıntılar geçirmiş bir çok denemeler yapmış fakat aradığını bulamamış hani derler ya gudubet işte o kişi Jeff Bauman eski sevgilisi olan Erin ile karşılaşıyor. Bu karşılaşmada Jeff Bauman eski sevgilisine olan hisleri kuvvetlenir ve onun kalbini yeniden kazanmak için aklına bazı fikirler gelir.

Aklına gelen bu fikirlerin en iyisi de Boston maratonunda koşacağı için bitiş çizgisinde onu evlilik teklifi pankartı ile beklemek ve güzel sözler söylemek olacaktır. Maraton zamanı geldiğinde bitiş çizgisinde tahlilsiz bir olay olur ve teröristler tarafından terör saldırısı düzenlenmiştir. Büyük bir bomba patlatılır. Bauman bu bombalı saldırıda ciddi şekilde yaralanır. Uyandığında ise 2 bacağını kaybetmiştir.

Jeff bu olaya çok üzülür ve yapanların yakalanması için elinden gelen her şeyi yapar fakat umutsuzluk içindedir. Yinede Erin ve etrafındaki arkadaşlarının inanılmaz destekleri ile hayata tutunmaya çalışır büyük bir mücadele örneği, takdiri hak eden cinsten. Film gerçek olan 2013 yılında ki maraton saldırısını anlatmaktadır ve yaşanmış bir hikayedir.

Film yükleniyor, Lütfen bekleyiniz .. Reklamı geçmek ve filmi izlemek için lütfen buraya tıklayınız..

Bu Filme Yorum Yapılmamış , İlk Yapan Siz Olun